workbox

АГЕНЦІЯ СТРАТЕГІЧНИХ КОМУНІКАЦІЙ


Комплексна рекламна кампанія

Що таке комплексна рекламна кампанія? Комплексна, значить об'єднує різні рекламоносії, які взаємодіють і працюють спільно.
Працює принцип: побачив, почув, прочитав, сподобалось, скористався, купив ...
Головне - мета і сенс комплексної реклами - вдала креативна концепція і грамотний комплексний медіаплан. Все повинно бути зроблено так, щоб потенційну аудиторію ваша реклама оточила з усіх боків і пробудило бажання діяти.
Єдиний стиль і дизайн бренду в рекламі, який проходить через всі носії - правильне рішення, спрямоване на впізнаваність. Період рекламної кампанії може бути будь-який: тиждень, два, місяць, рік і т.д., але планувати такого масштабу акції потрібно заздалегідь, щоб було достатньо часу для аналізу і підготовки.
Мета і завдання: збільшити впізнаваність бренду, підвищити інтерес споживача до продукту, збільшити продажі, Для цього потрібно ознайомити велику кількість цільової аудиторії з вашим товарам, послугами.
Агенція Apriori готова підготувати та  реалізувати для Вас рекламну кампанію та допомогти у досягненні поставлених цілей і задач.  
Що таке комплексна рекламна кампанія? Комплексна, значить об'єднує різні рекламоносії, які взаємодіють і працюють спільно.Працює принцип: побачив, почув, прочитав, сподобалось, скористався, купив ...Головне - мета і сенс комплексної реклами - вдала креативна концепція і грамотний комплексний медіаплан. Все повинно бути зроблено так, щоб потенційну аудиторію ваша реклама оточила з усіх боків і пробудило бажання діяти.Єдиний стиль і дизайн бренду в рекламі, який проходить через всі носії - правильне рішення, спрямоване на впізнаваність. Період рекламної кампанії може бути будь-який: тиждень, два, місяць, рік і т.д., але планувати такого масштабу акції потрібно заздалегідь, щоб було достатньо часу для аналізу і підготовки.Мета і завдання: збільшити впізнаваність бренду, підвищити інтерес споживача до продукту, збільшити продажі, Для цього потрібно ознайомити велику кількість цільової аудиторії з вашим товарам, послугами.
Агенція Apriori готова підготувати та  реалізувати для Вас рекламну кампанію та допомогти у досягненні поставлених цілей і задач.