Logo

3D графіка - це відмінний спосіб показати і розповісти про ваш об'єкт або товар потенційним інвесторам або клієнтам. Таку графіку можна використовувати абсолютно у будь якому вигляді рекламної продукції, наприклад: на сайті, у рекламних буклетах, у мобільних додатках та рекламних роликах.

ЯКІ ПОСЛУГИ МИ ПРОПОНУЄМО

3D візуалізація логотипу

Цей прийом часто використовується у рекламних матеріалах. Він додає візуальний ефект об'єму, що з площини переносить у простір.


Ми пропонуємо різні рішення як у використанні матеріалів, так і в оформлення навколишньої сцени.


Ваш логотип стане набагато привабливішим, помітнішим у цій техніці виконання.

3D візуалізація товару

Зображення продукції на маркетплейсах та інших майданчиках - те, що споживач бачить насамперед, можна сказати, що це перший рубіж конкурентної боротьби за потенційного покупця.

Якісне 3D моделювання покаже Ваш товар в найкращому його вираженні, що збільшить популярність товару та Ваші продажі.


Рекламні 3D Ролики

Рекламний ролик – один з найефективніших форматів презентаці та просування товару чи послуги на ринку.

Ролик з елементами 3D графіки – підкреслить преміальність Вашого продукту, та збільшить його іміджеві вартість на ринку.

Демонстрація товару в просторі та динаміці робить Ваш товар «живим» і більш цікавить для клієнтів.

3D презентації

Якщо Вам потрібно залучити інвесторів до Вашого проекту, чи презентувати його потрібні Вам аудиторії, найкращий формат – це 3D-презентація.

Звичайна графіка не дозволяє у повному об’ємі продемонструвати товар чи об’єкт, тоді як 3D презентація підкреслить всі переваги Вашої продукції.04
НАШІ РОБОТИ

ПЕРЕВАГИ 3D ГРАФІКИ

За допомогою графіки можна подати інформацію, яку важко описати словами. Це відноситься, наприклад, до схем роботи пристроїв, рецептів, технік створення художніх виробів.

Ми створили максимально зручні умови співпраці, тому замовити розробку графіки у нас ви можете за найприйнятнішими цінами. Ми прагнемо дивувати своїх клієнтів та перевершувати всі ваші очікування, тому працюємо з повною віддачею на досягнення максимального результату.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

overlay
Телефон
×

Залиште ваш телефон і ми передзвонимо вам