Logo

ЗАМОВТЕ САЙТ, ЩО ПРОДАЄ!

Наша агенція пропонує гнучку цінову політику та високу якість проєктів різної складності: сайтів-візиток, інтернет-магазинів, корпоративних порталів. Ми створили десятки сайтів для комерційних компаній та недержавних організацій – скористайтесь послугами досвідчених розробників, що наслідують світові тренди в галузі дизайну, програмування, юзабіліті та SEO-оптимізації.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

САЙТ ДЛЯ БУДЬ ЯКИХ ЦІЛЕЙ

Ми здійснюємо розробку та створення всіх видів сайтів - від «візитки» до повноцінного інтернет-магазину. Наші фахівці проконсультують Вас та допоможуть визначитись з вибором.

ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

В залежності від тематики бізнесу та Ваших вимог до «базової комплектації» сайту ми запропонуємо набір додаткових рішень, які принесуть зручність для Ваших користувачів.

ЗРУЧНІСТЬ КЕРУВАННЯ САЙТОМ

Ми створюємо зручну панель управління сайтом, для комфортного адміністрування, що не вимагає спеціальних знань. Керувати сайтом легко та просто.

ДИЗАЙН ТА ВЕРСТКА

Наша агенція розробляє індивідуальний дизайн відповідно до побажань та корпоративного стилю компанії-замовника.

04

ЯКІ САЙТИ МИ СТВОРЮЄМО

Landing Page

Це цільова сторінка, яка спонукає відвідувача виконати певну дію. Такою дією може бути покупка товару, замовлення послуги, запис на якесь міроприємство, підписка на розсилку і т. д.

Сайт візитка

Невеликий сайт, що складається з однієї (або декількох) веб-сторінок і містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію, товари або послуги, прейскуранти, контактні дані.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт – це офіційний сайт вашої компанії. Це онлайн-ідентичність будь-якого бізнесу. Сайт може мати досить широкий функціонал в залежності від виду діяльності.

Інтернет-магазин

Це сайт, який торгує за допомогою мережі Інтернет. Дозволяє користувачам онлайн, у своєму браузері сформувати замовлення на купівлю, вибрати спосіб оплати і доставки замовлення, оплатити замовлення.

04
НАШІ РОБОТИ

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

overlay
Телефон
×

Залиште ваш телефон і ми передзвонимо вам