Logo

Створення відеоролика можна зарахувати до особливого виду мистецтва. Рекламний відеоролик представляє собою невелику частину рекламної кампанії або презентації, проте, складно оцінити її справжню значимість. Якщо матеріал по-справжньому цікавий глядачам, він допоможе вам у десятки разів прискорити розвиток бізнесу, вивести проект на новий рівень, придбати безліч корисних ділових контактів.

ПЕРЕВАГИ ВІДЕО

ДИНАМІКА

Динамічні матиеріали привертають більше уваги ніж статичні. Зміна кольорів та рухи завжди в більш виграшній позиції відностно статики.

ОЗВУЧКА

Голосовий супровід ролика робить контент «живим» і справжнім. У рекламного матеріалу з’являється «душа».

МУЗИЧНИЙ СУПРОВІД

Правильно підібране музичне оформлення дозволяє підкреслити важливі моменти та надати акценти потрібним змістам.

ІНТЕРЕС

Всі ми любимо історії. Відеоролик – це маленька історія про Ваш продукт чи послугу. Такий формат краще засвоюється.

04
НАШІ РОБОТИ

Створення рекламного відеоролика – важливий етап досягнення великих цілей і завдань. Інфографіка та анімація відіграє серйозну роль у просуванні бізнесу, створенні серйозних проектів та проведенні важливих ділових зустрічей. Від такого, на перший погляд, невеликого елемента рекламної кампанії може залежати дуже багато, а коли він використовується для презентації потенційним спонсорам, цінність рекламного відео ролика важко переоцінити.

Щоб досягти поставленої мети, необхідно врахувати не лише інформативність матеріалу, а й інтерес, що він представляє для глядача. Важливо правильно визначити цільову аудиторію, яку розрахована реклама, надати матеріал ефектний і здатний вразити глядача.

Наша агенція допоможе Вам максимально точно визначити формат та створить відео, що найкраще презентуватиме Ваш продукт чи послугу.

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

overlay
Телефон
×

Залиште ваш телефон і ми передзвонимо вам